do góry

Zespół

Pracownia fryzur Metamorfoza

należy do prestiżowej grupy Salonów Expert, elitarnego grona salonów fryzjerskich współpracujących z marką L'oreal Professionnel, oferujących najwyższej jakości usługi. Kameralne wnętrze i indywidualne podejście do klienta sprawi, że poczujesz się u nas komfortowo.
Nasza pracownia oferuje pełen zakres usług, począwszy od strzyżenia i stylizacji, poprzez koloryzację, aż do odpowiednio dobranej kuracji pielęgnującej wraz z masażem. U nas używane są wyłącznie najwyższej jakości produkty L'oreal Professionnel i ściśle przestrzegane procedury przygotowane przez ekspertów naszego partnera, które proces koloryzacji czynią zarówno skutecznym jak i bezpiecznym.
Stylistki Pracowni fryzur Metamorfoza posiadają bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje, a dzięki częstym szkoleniom zawsze znają aktualne trendy i nowości we fryzjerstwie. Co więcej lubimy pracę na włosach i kontakt z naszymi klientami, a odmiana wizerunku i sprawianie, że wyglądacie jeszcze piękniej to dla nas czysta przyjemność.
Pracownia fryzur Metamorfoza to gwarancja nieszablonowego i indywidualnego podejścia do Klienta, wysokiej jakości usług oraz relaksu.

Nasz zespół

Marta Ignaczak

stylistka/właściciel